اخبار

کد خبر : 520 - تاریخ انتشار : سه شنبه 16 آبان 1396 - ساعت: 10:10

چاپ
ضرورت ایجاد شور و نشاط در شهر / مسیر موفقیت مدیران در ارتباط و جلب رضایت مردم است

امام جمعه دابو دشت و دشت سر در دیدار با شهردار ، اعضا شورای اسلامی شهر و کارکنان شهرداری دابودشت مطرح کرد :

ضرورت ایجاد شور و نشاط در شهر / مسیر موفقیت مدیران در ارتباط و جلب رضایت مردم است


امام جمعه دابو ودشت سر : تک تک شما اعضای شورای شهر افرادی فرهیخته وتحصیل کرده هستید که سابقه خدمت بمردم و نظام را در کارنامه خود دارید و باید درمسیر خدمت رسانی به مردم اختلافات را کنار بگذارید.
امام جمعه دابو ودشت سر : تک تک شما اعضای شورای شهر افرادی فرهیخته وتحصیل کرده هستید که سابقه خدمت به مردم و نظام را در کارنامه خود دارید و باید درمسیر خدمت رسانی به مردم اختلافات را کنار بگذارید.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ حجت الاسلام والمسلمین مهدی تقی زاده امام جمعه دابو و دشت سر در دیدار شهردار و کارکنان شهرداری دابودشت با بیان اینکه در آغاز کار شهردار جدید میثاق با شهیدان و آرمانهای امام عزیزمان امری پسندیده و درخور تقدیر می باشد گفت: امروز اگر امنیتی در کشور می ببینیم به برکت خون های پاک شهدا می باشد که مدیرانی که مسئولیتی را گرفتند باید حافظ خون شهدا باشند.

 وی یادآورشد: زندگی پیامبر و انبیای الهی و امامان معصوم، خدمت به مردم با عشق و ارادت بود که نوعی خدمت است چرا که مردم عیال خداوند هستند.

 امام جمعه دابو و دشت سر با بیان اینکه مردم ما با تمام کاستی هایی که وجود دارد در تمام صحنه ها حضوری فعال دارند ادامه داد: امروز با اعتمادی که شورائیان شهر دابودشت ، شهردار جوان ولایی را انتخاب کردند باید به فال نیک گرفت و بداخلاقی را کنار بگذاریم و همه برای عمران وآبادانی شهرمان ید واحد باشیم.

 تقی زاده تاکید کرد: تک تک شما اعضای شورای شهر افرادی فرهیخته وتحصیل کرده هستید که سابقه خدمت به مردم و نظام را در کارنامه خود دارید و باید درمسیر خدمت رسانی به مردم اختلافات را کنار بگذارید.

 وی با بیان اینکه این شهر برای رشد وشکوفایی نیازمند همت شما عزیزان است عنوان داشت: در شهر اسلامی باید روح اسلامی وجود داشته باشد و المان های یک شهر بیانگر ابعاد شخصیتی شهر است که باید بیشتر توجه شود.

 وی با تاکید بر اینکه در یک شهر اگر رو ح نداشته باشد حق مردم ضایع می شود گفت: خدمات خوبی را شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهر داشتند که جای تقدیر دارد و باید برای توسعه شهری به اهداف بلندتر نگاه کرد.

 امام جمعه دابو و دشت سر با اشاره به اینکه کاستی هایی در شهر وجود دارد که نیازمند مدیریت قوی است افزود: در این شهر پتانسیل های بسیار قوی وجوددارد که نیاز است شهردار جدید برای رشد و تعالی شهر از این پتانسیل ها استفاده کند.

 تقی زاده یکی از موضوعاتی را که مردم را رنج می دهد شفاف نبودن مسائل مالی است بیان داشت و اضافه کرد: در انتخاب پیمانکار دقت شود تا بیت المال حیف ومیل نشود که باید به دیگران پاسخ بدهید.

 وی با اشاره به ظرفیت بالقوه نماینده مردم آمل در مجلس عنوان داشت: باید از ظرفیت و توان نماینده مردم آمل در مجلس ، فرماندار ویژه و بخشدار استفاده شود تا بتوانیم درجذب اعتبارات استانی و ملی برای اجرای پروژه های عمرانی استفاده کنیم.

امام جمعه دابو و دشت سر اشاره کرد: متاسفانه فضای موجود را بنده قبول ندارم و باید سعی شود تا شهر آذین به فضای سبز گردیده تا شور و نشاط را به این مردم بدهد و نیز از جهت نور و چراغ و المان شهری و دپارتمان شهری برگرفته از فرهنگ اسلامی باشد.

 محمدرضا مهدوی شهردار جدید دابودشت با استقبال از نصایح امام جمعه شهر در جهت ایجاد وفاق و همدلی برای توسعه دابودشت گفت: امیدواریم بار سنگین مسئولیتی را که اعضای شهر بر دوش بنده گذاشتند روسفید مردم و مسئولین باشم.

 وی ادامه داد: در بدنه شهرداری مدیران  جوان و پرانرژی وجود دارد که قطعا در ادامه مسیر از تمام ظرفیت ها برای پیشبرد اهداف شهر استفاده خواهیم کرد.

در ادامه دیدار جعفر منفرد عضو شورای اسلامی شهر در خصوص مسائل و مشکلات دابودشت مطالبی را عنوان داشت.


منبع : روابط عمومی شهرداری دابودشت
مطالب مرتبط با : ضرورت ایجاد شور و نشاط در شهر / مسیر موفقیت مدیران در ارتباط و جلب رضایت مردم است
دیدگاه شما در مورد : ضرورت ایجاد شور و نشاط در شهر / مسیر موفقیت مدیران در ارتباط و جلب رضایت مردم است

ضرورت ایجاد شور و نشاط در شهر / مسیر موفقیت مدیران در ارتباط و جلب رضایت مردم است تغییر کد

اوقات شرعی
امروز پنج شنبه 24 آبان 1397 - 20:50:10
اوقات شرعی به افق دابودشت :

اذان صبح : 05:10:00

طلوع خورشید : 06:37:00

اذان ظهر : 11:45:00

غروب خورشید : 16:52:00

اذان مغرب : 17:11:00

نیمه شب شرعی : 23:01:00

مناسبت های ماه

مناسبت های آبان 1397

 

 

 

 • ۱ آبان روز آمار و برنامه ریزی
 • ۸ آبان روز نوجوان
 • ۸ آبان اربعین حسینی [ ٢٠ صفر ]
 • ۱۳ آبان روز دانش آموز
 • ۱۴ آبان روز فرهنگ عمومی
 • ۱۶ آبان رحلت رسول اکرم؛شهادت امام حسن مجتبی علیه السلام [ ٢٨ صفر ]
 • ۱۷ آبان شهادت امام رضا علیه السلام [ ٢٩ صفر ]
 • ۱۸ آبان روز ملی کیفیت
 • ۱۸ آبان هجرت پیامبر اکرم از مکه به مدینه [ ١ ربيع الاول ]
 • ۲۴ آبان روز کتاب و کتابخوانی
 • ۲۵ آبان شهادت امام حسن عسکری علیه السلام [ ٨ ربيع الاول ]
 • ۲۶ آبان روز جهانی فلسفه [ 17 November ]
 • ۲۹ آبان میلاد رسول اکرم به روایت اهل سنت [ ١٢ ربيع الاول ]
 • ۲۹ آبان روز جهانی کودک [ 20 November ]