اخبار

کد خبر : 517 - تاریخ انتشار : یکشنبه 14 آبان 1396 - ساعت: 15:52

چاپ
اولین جلسه محمدرضا مهدوی شهردار دابودشت با اعضا شورای اسلامی شهر و کارکنان شهرداری

اولین جلسه محمدرضا مهدوی شهردار دابودشت با اعضا شورای اسلامی شهر و کارکنان شهرداری


محمدرضا مهدوی حکم خود را از استاندار مازندران دریافت کرد و بعد از دریافت حکم امروز در تاریخ 14/8/96 در بدو ورود به شهردای با استقبال اعضاء شورای اسلامی شهر و کارکنان شهرداری وارد شهرداری دابودشت شد و اولین جلسه خود را با کارکنان برگزار کرد .

اولین جلسه محمدرضا مهدوی شهردار دابودشت با اعضا شورای اسلامی شهر و کارکنان شهرداری

محمدرضا مهدوی حکم خود را از استاندار مازندران دریافت کرد و بعد از دریافت حکم امروز در تاریخ 14/8/96 در بدو ورود به شهردای با استقبال اعضاء شورای اسلامی شهر و کارکنان شهرداری وارد شهرداری دابودشت شد و اولین جلسه خود را با کارکنان برگزار کرد . در ابتدا جعفر منفرد عضو شورای اسلامی شهر ، ضمن خوشامدگویی و تبریک به مهدوی ، شهردار  گفت : مطمئن هستیم هر کاری که با سختی شروع شود در آن خیری عظیم است و از خداوند بزرگ می خواهیم به مجموعه عوامل شهرداری وتخصیصاً شهردار ، توانمندی عنایت نماید تا پاسخگوی نیازهای مردم باشد .

منفرد در ادامه افزود : ما معتقدیم شهرداری مانند زمین فوتبال است و همه ما بازیکنان این زمین هستیم و اگر در این زمین به همه اعتماد نشود و هر فردی بخواهد به تنهایی کار کند ، تیم به نتیجه نمی رسد . امیدواریم از این پتانسیل موجود به خوبی استفاده شود و همه ما در این چرخش زمین بازی اتحاد داشته باشیم وهمه باید قبول کنیم که در هر جمعی اگر نظم حاکم نباشد هر چه مدیر مقتدر باشد ف مدیر کارایی نخواهد داشت .شهردار نماینده شورا و در واقع نماینده مردم است و احترام همه جانبه و اجرای تصمیماتش برای همکاران مورد امتنان است . امیدواریم با وفاق و همدلی با احترام با مردم و بزرگان شهر مخصوصاٌ مسئولین دلسوز و متعهد ، شهری آباد و سرسبز داشته باشیم .

محمدرضا مهدوی شهردار دابودشت ضمن حسن توجه و اعتماد و حمایت اعضاء شورای اسلامی شهر و تقدیر و تشکر از آنان گفت : بنده هم به نوبه خود عرض سلام و ادب و احترام دارم خدمت اعضای محترم شورای اسلامی شهر دابودشت و شما همکاران عزیز و تقدیر و تشکر ویژه دارم از اعتماد دوستان شورا که بنده را لایق دانستند و سکان هدایت شهرداری را به بنده سپردند و حمایت و صبر و حوصله دوستان در تأئید حکم بنده نیز کمال تشکر را دارم .

مهدوی در ادامه گفت : همه مردم منتظرند تا با آغاز به کار شورای پنجم و شهردار جدید اتفاقات خوبی را در شهر شاهد باشیم و نباید امید مردم را به یأس تبدیل کنیم .

شهردار جدید دابودشت افزود : توسعه همه جانبه شهر دابودشت نیازمند مشارکت همه شهروندان و همراهی پرسنل شهرداری و حمایت همه جانبه اعضای محترم شورای اسلامی شهر می باشد .

درخصوص مهمترین اولویت شهرداری گفت : مهمترین اولویت شهرداری جلب رضایت و اعتماد شهروندان و ارائه خدمات مطلوب به مردم می باشد .

محمدرضا مهدوی شهردار دابودشت ضمن رعایت نظم اداری توسط کارکنان افزود : از شما کارکنان شهرداری می خواهم که صرفه جویی مالی در امور جاری شهرداری ، احترام به اعضاء شورای اسلامی شهر ، برخورد مناسب و تکریم از ارباب رجوع و انجام امورات ارباب رجوع در اسرع وقت ، نظارت مسئولین واحدها به عملکرد نیروهای زیردست خود را بدرستی انجام دهید .دیدگاه شما در مورد : اولین جلسه محمدرضا مهدوی شهردار دابودشت با اعضا شورای اسلامی شهر و کارکنان شهرداری

اولین جلسه محمدرضا مهدوی شهردار دابودشت با اعضا شورای اسلامی شهر و کارکنان شهرداری تغییر کد

اوقات شرعی
امروز جمعه 22 آذر 1398 - 14:33:39
اوقات شرعی به افق دابودشت :

اذان صبح : 00:00:00

طلوع خورشید : 00:00:00

اذان ظهر : 00:00:00

غروب خورشید : 00:00:00

اذان مغرب : 00:00:00

نیمه شب شرعی : 00:00:00

مناسبت های ماه

مناسبت های آذر  1398

 
 
 
 • ۵ آذر روز بسیج مستضعفان
 • ۷ آذر روز نیروی دریایی
 • ۱۰ آذر روز مجلس
 • ۱۰ آذر روز جهانی ایدز [ 1 December ]
 • ۱۲ آذر روز جهانی معلولان [ 3 December ]
 • ۱۳ آذر روز بیمه
 • ۱۴ آذر ولادت امام حسن عسکری علیه السلام [ ٨ ربيع الثاني ]
 • ۱۵ آذر روز حسابدار
 • ۱۶ آذر روز دانشجو
 • ۱۶ آذر وفات حضرت معصومه سلام الله علیها [ ١٠ ربيع الثاني ]
 • ۲۵ آذر روز پژوهش
 • ۲۶ آذر روز حمل و نقل
 • ۳۰ آذر جشن شب یلدا