اخبار

کد خبر : 495 - تاریخ انتشار : یکشنبه 22 مرداد 1396 - ساعت: 13:27

چاپ
 10 پروژه با اعتباری با بالغ 41 میلیارد ريال

قاسمی شهردار دابودشت در مراسم تجلیل از خبرنگاران اظهار داشت :

10 پروژه با اعتباری با بالغ 41 میلیارد ريال


علی قاسمی شهردار دابودشت در مراسم تجلیل از خبرنگاران که در تالار ملل برگزار شد با اشاره به ضرورت تعامل روابط عمومی دستگاههای اجرایی و رسانه گفت: در مدت بیش از 2 سال از حضور در شهرداری و با حمایت شورای اسلامی دابودشت کارهای عمرانی خوبی در این شهر به سرانجام رسید و در حال انجام است. وی تصریح کرد در این مدت 10 پروژه با اعتباری بالغ بر 41 میلیارد ریال تکمیل و در دست اجرا است.

  

قاسمی شهردار  دابودشت در مراسم تجلیل از خبرنگاران اظهار داشت :

 10 پروژه با اعتباری با بالغ 41 میلیارد ريال

علی قاسمی شهردار دابودشت در مراسم تجلیل از خبرنگاران که در تالار ملل برگزار شد با اشاره به ضرورت تعامل روابط عمومی دستگاههای اجرایی و رسانه گفت: این تعامل دو سویه است و این دو با تعامل و تدوین نقشه راه می توانند گامهای ارزنده ای در آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به جامعه هدف ایفا نمایند. وی در ادامه با اشاره به پروژه های عمرانی شهرداری دابودشت گفت: در مدت بیش از 2 سال از حضور در شهرداری و با حمایت شورای اسلامی دابودشت کارهای عمرانی خوبی در این شهر به سرانجام رسید و در حال انجام است. وی تصریح کرد در این مدت 10 پروژه با اعتباری بالغ بر 41 میلیارد ریال تکمیل و در دست اجرا است.

این در حالیست کل اعتبار سال جاری شهرداری اعم ازجاری و عمرانی 23 میلیارد ریال است. از این 23 میلیارد ریال بیش از 15 میلیارد ریال برای پرداخت حقوق کارکنان شهرداری و نیز برای تأمین هزینه های جاری اعم از پرداخت قبوض آب ، برق ، گاز ، سوخت و تعمیرات تجهیزات و ماشین آلات در طول سال اختصاص می یابد. قاسمی همچنین گفت در این مدت بیش از 45000 مترمربع در سطح شهر آسفالت گردید و آسفالت خیابان های حضرت ولیعصر (عج) و سعدی در دست اجرا است.قاسمی در ادامه توسعه فضای سبز ، نصب المان ها، تقویت روشنایی معابر و نورپردازی ، پیگیری در جهت اتصال ضلع جنوبی شهر به ضلع شمالی و در مسیر دابودشت به فریدونکنار، تبدیل دابودشت به قطب نمایشگاهی سنگ های جواهری و قیمتی در یک برنامه 4 ساله با هدف ایجاد و توسعه گردشگری، و ادامه پروژه های عمرانی از جمله برنامه های آتی خود در این شهر اعلام کرد. شهردار همچنین گفت با پیگیری های به عمل آمده و حمایت مسئولان استانی و شهرستانی و شورای اسلامی شهر دابودشت کیوسک سیار بانک شهر در خیابان دریا استقرار یافت و از محل طرح برکت احداث یک مدرسه در شهر دابودشت در دستور کار قرارگرفت.

 

 

 

                                                                                                                  

 


منبع : روابط عمومی شهرداری دابودشت
دیدگاه شما در مورد : 10 پروژه با اعتباری با بالغ 41 میلیارد ريال

 10 پروژه با اعتباری با بالغ 41 میلیارد ريال تغییر کد

اوقات شرعی
امروز دوشنبه 01 بهمن 1397 - 19:57:58
اوقات شرعی به افق دابودشت :

اذان صبح : 05:41:00

طلوع خورشید : 07:09:00

اذان ظهر : 12:11:00

غروب خورشید : 17:14:00

اذان مغرب : 17:34:00

نیمه شب شرعی : 23:27:00

مناسبت های ماه

مناسبت های دی 1397

 

 

  • ۴ دی جشن کریسمس [ 25 December ]
  • ۵ دی سالروز زمین لرزه ی بم در سال 1382
  • 9 ذی روز بصیرت
  • ۱۱ دی جشن آغاز سال نو میلادی [ 1 January ]
  • ۱۵ دی دی به مهر روز، سومین جشن دیگان
  • ۲۰ دی سالروز قتل امیرکبیر به دستور ناصرالدین شاه قاجار
  • ۲۲ دی ولادت حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار و بهورز [ ٥ جمادي الاولي ]