اسلاید شو

کد خبر : 185 - تاریخ انتشار : شنبه 22 فروردین 1394 - ساعت: 17:40

چاپ
قاسمی شهرداردابودشت در سخنان قبل ازخطبه های نمازجمعه دابودشت مطرح کرد:

قاسمی شهرداردابودشت در سخنان قبل ازخطبه های نمازجمعه دابودشت مطرح کرد:


توسعه و سازندگی دابودشت در سایه همدلی، همکاری و بهره گیری از همه ظرفیت ها مقدور است.

قاسمی شهرداردابودشت در سخنان قبل ازخطبه های نمازجمعه دابودشت مطرح کرد:

توسعه و سازندگی دابودشت در سایه همدلی، همکاری و بهره گیری از همه ظرفیت ها مقدور است.

علی قاسمی شهردار در سخنان قبل از خطبه های نمازجمعه شهردابودشت با اشاره به نامگذاری سال جاری و تاکید رهبرمعظم انقلاب به همدلی و هم زبانی بین دولت و ملت گفت: در سایه وحدت ،همکاری و تعامل سازنده و بهره گیری از همه ظرفیت ها و نیروهای انسانی بدون توجه به ملاحظات و سلایق سیاسی توسعه و پیشرفت و سازندگی امکان پذیر است و شهردابودشت نیز مستثنی از این قاعده نیست.

شهردار در ادامه تاکید کرد: هدف اینجانب کار و تلاش و خدمات ارزنده به مردم فهیم و با بصیرشهر دابودشت است و برای تحقق این امر از همه ظرفیت ها و نیروی انسانی به عنوان یک سرمایه در سطح شهرستان و استان و بدون توجه به سلایق سیاسی نیروها بهره خواهم گرفت.

شهردار همچنین با اشاره به طرح گفتمان شهروند-همکار در مراسم معارفه اظهار داشت: در گفتمان شهروند-همکار تاکید برهمکاری ،همدلی،بهره گیری از همه ی ظرفیت ها ،تکیه بر مشترکات ،احساس مسئولیت نسبت به سرنوشت شهر،اهتمام به انجام تکالیف از سوی شهروند وشهرداری نسبت به هم و از سویی احترام به حقوق متقابل ،ارائه نقطه نظرات و پیشنهاد هاو حتی انتقاد های سازنده همراه با ارائه راهکارنافذ ،دستیابی به فهم و درک مشترک در مدیریت شهری و قانون گرایی در پیگیری مطالبات و انتظارات است و قطعا تجلی وعملیاتی کردن این گفتمان در مدیریت شهری آثار و تبعات مثبت و سازنده ای را درتوسعه و سازندگی شهر به جای خواهد گذاشت و در سایه این گفتمان حقوق و منافع شهروند و شهر تامین خواهد شد .

قاسمی شهردار درادامه افزود: برای سازندگی و توسعه شهردابودشت دست همکاری ،دوستی و تعامل سوی همه ظرفیت ها دراز می کنیم و دستی نیز برای حمایت و توسعه این شهر دراز شود به گرمی می فشاریم.

شهردارهمچنین با اشاره به سیاست ها و برنامه های سال 94 گفت : ما دنبال چاق کردن شهرداری نیستیم . شهرداری دابودشت با توجه به جمعیت مازاد نیرو دارد و هدف ما در شرایط کنونی حفظ این نیرو ها است ،مادنبال این هستیم از درامد های حاصله بیشتربه بخش عمرانی و سازندگی شهرتوجه کنیم و این انتظاراتی است که شهروندان از مادارند.

قاسمی با اشاره به سرمایه گذاری در دابودشت گفت: ما از هرگونه سرمایه گذاری در این شهرحمایت می کنیم .هرچند جغرافیا و مساحت آن جای مانور چندانی را برای سرمایه گذاری نگذاشته است و محدودیت های سرزمینی که از وجود برخی طرح ها و سیاست ها به دابودشت ایجادگردید ،مزید بر علت می باشد.

وی گفت : مادر این خصوص نیز انتظارهمکاری وکمک و اصلاح برخی سیاست هاو طرح ها را داریم و قطعا پیگیری های خود را برای رفع این مسائل از مجاری قانونی خواهیم داشت .

شهردار با اشاره به انتظارات شهرداری از شهروندان گفت:

عدم ریختن زباله ها در سطح معابروجوی و کانال های آب ،عدم رهاسازی مصالح ساختمانی در معابر عمومی و شهری،جمع آوری مصالح ساختمانی واجناس در خارج از مغازه ها ،پیاده روها و معابر عمومی،استفاده از مصالح،سنگ های رنگی و روشن در نماهای ساختمان و واحد های خدماتی رفاهی ،استاندارد سازی تابلو های واحد های صنفی و تولیدی و حذف تابلو های اضافی ، ضرورت اخذپروانه در ساخت ابنیه و ساختمان از مواردی است که شهروندان ان شاالله به آن توجه و اهتمام ورزند.

شهردار همچنین از زحمات و خدمات شوراهای گذشته و کنونی و شهرداران سابق تجلیل و قدردانی کردو گفت: جایگاه کنونی شهردابودشت حاصل زحمات و تلاش های مدیران گذشته است و باید به آن احترام گذاشت .


منبع : روابط عمومی شهرداری دابودشت
دیدگاه شما در مورد : قاسمی شهرداردابودشت در سخنان قبل ازخطبه های نمازجمعه دابودشت مطرح کرد:

قاسمی شهرداردابودشت در سخنان قبل ازخطبه های نمازجمعه دابودشت مطرح کرد: تغییر کد

اوقات شرعی
امروز شنبه 24 آذر 1397 - 22:13:59
اوقات شرعی به افق دابودشت :

اذان صبح : 05:34:00

طلوع خورشید : 07:05:00

اذان ظهر : 11:55:00

غروب خورشید : 16:46:00

اذان مغرب : 17:06:00

نیمه شب شرعی : 23:10:00

مناسبت های ماه

مناسبت های آذر 1397

 

 

 

 • ۴ آذر میلاد رسول اکرم و امام جعفر صادق علیه السلام [ ١٧ ربيع الاول ]
 • ۴ آذر روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان [ 25 November ]
 • ۵ آذر روز بسیج مستضعفان
 • ۷ آذر روز نیروی دریایی
 • ۱۰ آذر روز مجلس
 • ۱۰ آذر روز جهانی ایدز [ 1 December ]
 • ۱۲ آذر تصویب قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 • ۱۲ آذر روز جهانی معلولان [ 3 December ]
 • ۱۳ آذر روز بیمه
 • ۱۵ آذر روز حسابدار
 • ۱۶ آذر روز دانشجو
 • ۲۵ آذر روز پژوهش
 • ۲۵ آذر ولادت امام حسن عسکری علیه السلام [ ٨ ربيع الثاني ]
 • ۲۶ آذر روز حمل و نقل
 • ۲۷ آذر وفات حضرت معصومه سلام الله علیها [ ١٠ ربيع الثاني ]
 • ۳۰ آذر جشن شب یلدا